KORFU – Opinia o hotelu Roda Beach Resort *****

opinia o hotelu Mitsis Roda Corfu
Naszym zdaniem:
jeden z najlepszych hoteli na wyspie
bezpośrednio przy długiej, piaszczystej plaży, leżaki gratis
polskojęzyczna animacja dla dzieci i dorosłych
wioska wakacyjna kaskadowo opadająca ku morzu
przyjazny rodzinom z dziećmi
bogata infrastruktura
bezpłatne WIFI w lobby
przepyszna kuchnia, 3 restauracje tematyczne, naleśnikarnia, lodziarnia
dostępne pokoje z prywatnymi basenami

Hotel Korfu Roda Beach Resort (ex. Mitsis) to w naszej opinii jeden z sympatyczniejszych hoteli na wyspie Korfu. Gwarantuje świetną kuchnię, dobry serwis i  serwis leżakowy na plaży gratis. Położenie w pn-wsch. części wyspy sprawia, że jest także świetną bazą wypadową do zwiedzania najpiękniejszych zakątków wyspy Korfu.

Położenie:
Hotel jest położony bezpośrednio przy piaszczystej, wąskiej ale długiej plaży z łagodnym zejściem, sprzyjającej spacerom. Leżaki i parasole na plaży gratis. Do najbliższej miejscowości Roda z mnóstwem knajpek, barów, sklepików i wypożyczalni wystarczy zaledwie kilkuminutowy spacer plażą. Przy hotelu znajduje się przystanek autobusowy.

Hotel i wyposażenie:
Roda Beach Resort składa się z budynku głównego i bungalowów położonych na rozległym, zatopionym w zieleni zadbanym terenie. Hotel jest położony kaskadowo, na co zwracamy uwagę w przypadku rodzin z małymi dziećmi lub mających trudności z poruszaniem. Z uroków all inclusive możecie Państwo korzystać w restauracji głównej i 3 tematycznych, kilku barach, a także w lodziarni i naleśnikarni, co ucieszy szczególnie najmłodszych klientów. Hotel posiada bogatą infrastrukturę: kompleks basenów z wodą morską i zjeżdżalniami, strefę SPA, korty tenisowe i boiska, tenis stołowy, rzutki, boccia itd. Opcja all inclusive uwzględnia też korzystanie z niemotorowych sportów wodnych, motorowe dodatkowo płatne. W hotelu znajduje się wypożyczalnia rowerów i minimarket. Goście hotelu Roda Beach mają do dyspozycji komfortowo wyposażone pokoje ekonomiczne, standard, pokoje z współdzielonym basenem i pokoje rodzinne dla max. 4 osób, składające się z dwóch pomieszczeń.

Plaża:
wąska, ale długa i piaszczysta plaża, odznaczona błękitną flagą, łagodnie opadająca do morza bezpośrednio przy hotelu. Leżaki i parasole na plaży bezpłatnie. Ręczniki plażowe (depozyt).

Dla dzieci:
2 brodziki, 3 mini zjeżdżalnie i 1 duża, plac zabaw, miniklub, klub nastolatków, specjalna strefa dla dzieci w restauracji, menu dziecięce i wysokie krzesełka w restauracji,  możliwość zamówienia łóżeczka dla dzieci do 2 lat. Polskojęzyczna animacja.

Wyżywienie: All inclusive Plus

NASZA OCENA hotelu Roda Beach


Jakość obsługi
Kuchnia
Animacje
Plaża
Położenie
Rozrywka
Ogółem

KONTAKT


Zadaj pytanie odnośnie hotelu:

tel. (81) 445 95 34

e-mail: biuro@familytours.pl

Comments

comments