Rainbow Lato 2019 – wakacje First minute

lato 2019 promocja Rainbow

 

 

 

 

 

RAINBOW Lato 2019 – wakacje first minute

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu przedsprzedaży oferty LATO 2019!

Dokonując zakupu wakacji w przedsprzedaży otrzymujesz 100% Pewności Najniższej Ceny, nawet do jednego dnia roboczego przed wyjazdem. Oprócz rabatów do 40% otrzymasz wyjątkowe korzyści dla rodzin z dziećmi oraz dla par!

1). „NAJTANIEJ POD SŁOŃCEM” – czyli 100% PEWNOŚCI NAJNIŻSZEJ CENY

Tylko w przedsprzedaży masz gwarancję, że kupujesz w najniższej możliwej cenie. Jeśli w okresie od momentu zakupu imprezy, aż do jednego dnia roboczego przed wyjazdem jej cena  spadnie, otrzymasz zwrot różnicy. Specjalna usługa jest dostępna tylko do 07.11.2018. Szczegółowe informacje znajdziesz poniżej.

2). RABATY

Zaczynamy od rabatu nawet do 40% dla wszystkich ( Klienci posiadający Kartę Stałego Klienta mogą liczyć na dodatkowe 2% zniżki oraz kolejny 1% rabatu jeśli otrzymają newsletter). Poza tym rabaty :
- do 500 zł rabatu dla dzieci
- do 400 zł dla drugiej osoby –  w przypadku par

3). DODATKOWE BONUSY

  • GWARANCJA BEZPŁATNEJ ZMIANY REZERWACJI „KOMFORT” - można zmienić swoje plany urlopowe nawet do 30 dni przed wyjazdem całkiem za darmo.
  • WYBÓR MIEJSCA W SAMOLOCIE „STANDARD” – już od 1zł/osobę.
  • WYBÓR MIEJSCA W SAMOLOCIE „PREMIUM” – tylko za połowę ceny przez cały okres trwania promocji.
  • ZALICZKA – im wcześniejsza rezerwacja, tym zaliczka jest niższa. Do 07.11 wynosi 20%, do 12.12 wynosi 25%.
  • UBEZPIECZENIE OD REZYGNACJI –T.U. EUROPA – prawdziwy hit wśród dodatkowych korzyści! W przedsprzedaży już za 15 zł/osobę!

Rainbow Lato 2019


 

SZCZEGÓŁOWE WARUNKI PROMOCJI OFERTY LATO 2019

NAJTANIEJ POD SŁOŃCEM! 100% PEWNOŚCI NAJNIŻSZEJ CENY! Tylko do 07.11.2018 i na całą ofertę RAINBOW!

1. Dokonując rezerwacji oferty Lato 2019 w przedsprzedaży, Klient ma gwarancję, że kupuje u nas w najniższej możliwej cenie, a wybierać może spośród bogatej oferty terminów, kierunków i hoteli.

2. Jeśli w terminie od momentu zakupu oferty, aż do jednego roboczego dnia przed wyjazdem jej cena jest niższa i dotyczy tych samych parametrów wyjazdu co na umowie (terminu, hotelu, rodzaju wyjazdu, typu pokoju i konfiguracji zakwaterowania, miejsca wylotu i przylotu, ilości osób oraz usług m.in.: dopłaty do wyżywienia, dopłaty do widoku na morze/ogród/basen, Gwarancja Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji, Gwarancja Niezmiennej Ceny, Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, Ubezpieczenie wariant Standard Plus/The Best/Pakiet Sport, Klasa Premium/Biznes, seating – miejsce w samolocie), zwrócimy różnicę w cenie. W przypadku wpłaconej zaliczki pomniejszona zostanie wysokość dopłaty, natomiast w przypadku wpłaconej całości wartości umowy, zwrot nastąpi za pośrednictwem sprzedawcy w biurze, w którym dokonany był zakup, natomiast w przypadku rezerwacji on-line lub za pośrednictwem call center Rainbow – przelewem. Usługa dotyczy również ofert Last Minute i obejmuje tylko ofertę Rainbow.

3. Usługa ma zastosowanie tylko wtedy, jeśli spadnie wartość całej rezerwacji. Nie ma zastosowania jeśli spadnie cena tylko poszczególnych osób na rezerwacji, a wartość całej rezerwacji jest wyższa.

4. Zgłoszeń należy dokonać maksymalnie do jednego dnia roboczego przed wyjazdem kontaktując się z biurem, w którym dokonany był zakup imprezy, aby założono w systemie rezerwację wstępną na dokładnie te same parametry wyjazdu co na umowie.

5. W przypadku rezerwacji dokonywanych za pośrednictwem call center Rainbow lub on-line trzeba przedstawić zrzut z ekranu ze strony R.pl który pokazuje niższą cenę zakupionego wyjazdu przy zachowaniu tych samych warunków i parametrów, co na umowie. Zrzut z ekranu należy przedstawić maksymalnie 24 godziny od momentu jego zrobienia. W przypadku zmiany uczestnika na umowie – gwarancja nadal obowiązuje.

6. W przypadku dodania uczestnika lub dokonania przez klienta jakiejkolwiek innej zmiany w ramach rezerwacji np. zmiana terminu lub hotelu, gwarancja przestaje obowiązywać.

7.Rezygnacja z wyjazdu jest równoznaczna z rezygnacja z gwarancji.

8. W przypadku anulacji imprezy przez Rainbow i wybrania przez Klienta innej oferowanej propozycji z oferty – gwarancja nie traci ważności, jednak dotyczy wtedy tylko nowej rezerwacji.

9. W przypadku zmiany rezerwacji dokonanej przez Klienta (skorzystanie z Gwarancji Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji), Gwarancja 100% Pewności Najniższej Ceny przestaje obowiązywać.

10. Usługa jest gratis tylko do 07.11.2018. Zostanie dodana do rezerwacji tylko na życzenie Klienta najpóźniej w dniu potwierdzenia rezerwacji na rzecz wszystkich uczestników. Nie można jej dodać tylko dla części osób będących na rezerwacji. Na rezerwacjach, na których usługa „Najtaniej pod słońcem” nie została dodana, nie może zostać obniżona cena.

11. Z gwarancji można skorzystać tylko raz. Zmiana ceny możliwa jest tylko i wyłącznie jednocześnie dla wszystkich osób będących na tej samej umowie.

12. Gwarancja nie działa wstecz, czyli dotyczy cen od momentu zakupu oferty do jednego dnia roboczego przed wyjazdem.

RABAT NAWET DO 40%

1. W przedsprzedaży oferty Lato 2019 obowiązują bardzo atrakcyjne rabaty nawet do 40%

2. Wysokość rabatu może być różna dla różnych kierunków, wycieczek lub hoteli. Może również ulec zmianie w trakcie trwania promocji.

3. Klientom posiadającym Kartę Stałego Klienta przysługuje dodatkowe 2% rabatu + ewentualnie 1% w przypadku otrzymania newslettera.

 

DODATKOWY RABAT DO 500 ZŁ DLA KAŻDEGO DZIECKA! ZNAKOMITY PREZENT DLA RODZIN! DOTYCZY CAŁEJ OFERTY!

1. Podczas trwania promocji rodziny podróżujące z dziećmi i zakwaterowane w 1 pokoju otrzymują dodatkowy rabat na każde dziecko. Promocja dotyczy całej oferty Rainbow: wczasów, wycieczek objazdowych i objazdowo-pobytowych i obowiązuje do 12.12.2018.

2. Promocja dotyczy tylko i wyłącznie dzieci na dostawce, przy dwóch osobach dorosłych pełnopłatnych. Dopuszczalny wiek dziecka na dostawce może się różnić w zależności od hotelu i kierunku.

3. Wysokość zniżki może się różnić w zależności od hotelu, rodzaju wycieczki, kierunku i terminu wyjazdu. Wielkość rabatu może się zmienić w trakcie trwania promocji.

4. Aby można było skorzystać z promocji wszystkie osoby muszą być objęte jedną umową.

 

LUB

DODATKOWY RABAT DLA DRUGIEJ OSOBY DO 400 ZŁ!
DOSKONAŁA OPCJA DLA PAR! DOTYCZY CAŁEJ OFERTY!

1. Podczas trwania promocji druga osoba z rezerwacji, przy założeniu, że podróżują 2 osoby zakwaterowane w tym samym pokoju, otrzymuje dodatkowy rabat w wysokości do 400 zł.

2. Promocja dotyczy całej oferty Rainbow: wczasów, wycieczek objazdowych i objazdowo-pobytowych i obowiązuje do 12.12.2018 Aby można było skorzystać z promocji wszystkie osoby muszą być objęte jedną umową.

3. Wysokość rabatu może być różna w zależności od hotelu, kierunku i terminu wyjazdu.

4. Może również ulec zmianie w trakcie trwania promocji.

 

WYBÓR MIEJSCA W SAMOLOCIE

1. W przedsprzedaży oferty Lato 2019 można wybrać swoje ulubione miejsce podczas podróży samolotem na wybranych rejsach już od 1 zł dokonując rezerwacji do 07.11. lub od 3 zł od osoby do 12.12.2018. Warto się spieszyć, gdyż liczba miejsc w najniższych cenach jest ograniczona!

2. Wybór miejsca w samolocie dotyczy jednak nie tylko miejsc standardowych! W przedsprzedaży oferty Lato 2019 miejsca typu premium np. przód samolotu oferujemy z 50% rabatem. Cena może być uzależniona od kierunku, terminu lub rodzaju przewoźnika. Dostępność miejsc premium zależna jest od typu samolotu, kierunku i ogólnych warunków przewozu. Informacje szczegółowe znajdują się na R.pl

3. Możliwość wyboru miejsca istnieje tylko i wyłącznie w momencie dokonywania rezerwacji. Po dokonaniu wyboru nie jest możliwa zmiana miejsc.

4. Anulowanie rezerwacji, bądź rezygnacja Klienta z wyjazdu jest równoznaczne z anulacją wybranego miejsca w samolocie.

5. W przypadku odwołania wyjazdu przez Rainbow lub skorzystania z gwarancji zmiany rezerwacji i wybrania innej oferty, gwarantujemy wybór tylko spośród dostępnych na daną chwilę miejsc. W przypadku dokonanej dopłaty do miejsc premium i braku możliwości zagwarantowania tych miejsc na wybrany ponownie przelot, zwracamy nadpłaconą za miejsce kwotę i proponujemy inne, dostępne miejsca.

6. W przypadku zmiany typu samolotu, Rainbow dołoży wszelkich starań, aby zachować pierwotnie zarezerwowane miejsca. W przypadku braku takiej możliwości, np. miejsc premium, zapewniamy zwrot wpłaconej opłaty za miejsce.

7. Opcja wyboru miejsca w samolocie znajduje się w systemie rezerwacyjnym Travella.

KORZYSTNA ZALICZKA

1. Wysokość zaliczki uzależniona jest od terminu uiszczenia należności za rezerwację i wynosi ona odpowiednio: 20% przy wpłacie do 7.11.2018 i 25% przy wpłacie do 12.12.2018

2. Kwotę można zapłacić przelewem na nasze konto podane na umowie, gotówką lub kartą w naszych biurach. W sieci niezależnych biur agencyjnych obowiązują formy płatności uzgodnione z agentem.

3. Resztę kwoty należy dopłacić najpóźniej 30 dni przed wyjazdem w miejscu zakupu lub przelewem.


BEZPŁATNA ZMIANA PLANÓW URLOPOWYCH!

GWARANCJA BEZPŁATNEJ ZMIANY REZERWACJI

1. Jeśli Klient chciałby zmienić termin i rodzaj wyjazdu, kierunek, lub hotel, nie poniesie z tego tytułu kosztów, nawet do 30 dni przed wyjazdem.

2. Za zmianę nie pobierzemy opłat według warunków uczestnictwa, a cena zostanie przeliczona zgodnie z rabatem z dnia zakupu, w miarę dostępności miejsc w hotelach, na programach objazdowych i samolotach. Jeśli nowa impreza będzie droższa, należy dopłacić różnicę wynikającą z wyliczenia ceny. W przypadku wyboru tańszej wycieczki, różnica w cenie nie może wynosić więcej niż 5%.

3. Zachowany rabat nie może być wyższy niż najwyższy rabat obowiązujący na daną imprezę i dany termin w dniu dokonania rezerwacji.

4. Z gwarancji można skorzystać tylko raz i tylko w ramach oferty z sezonu LATO 2019.

5. Warunkiem skorzystania z gwarancji jest równoczesna zmiana dla wszystkich osób zakwaterowanych w jednym pokoju w ramach jednej rezerwacji. Nie jest możliwa zmiana dla pojedynczych uczestników, zakwaterowanych w tym samym pokoju oraz zmiana uczestnika.

6. UWAGA! W przypadku skorzystania z Gwarancji Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji, Gwarancja 100% Pewności Najniższej Ceny przestaje obowiązywać.

7. W promocji proponujemy gratis wersję GWARANCJI BEZPŁATNEJ REZERWACJI „KOMFORT”, która daje Klientowi możliwość zmian aż do 30 dni przed datą wyjazdu!

8. Istnieje możliwość zakupu innych wariantów gwarancji w bardzo atrakcyjnych cenach. Szczegółowe informacje na temat wszystkich wariantów dostępne są w sieci sprzedaży.

UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI TU EUROPA

1. Aby zapewnić Klientowi ochronę na wypadek gdyby z niektórych przyczyn losowych musiał zrezygnować z wyjazdu lub przerwać swoje wakacje, proponujemy UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI 100% zapewniane przez TU Europa S.A.

2. W promocji proponujemy ubezpieczenie w bardzo przystępnej cenie 15 zł od osoby do 12.12.2018

3. Szczegółowe warunki ubezpieczenia znajdują się w punktach sprzedaży.

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE

1. Promocja dotyczy oferty LATO 2019

2. Ilość miejsc promocyjnych jest ograniczona. Promocja może zostać zatrzymana lub zmieniona na niektóre imprezy, terminy i gwarancje przed 12.12.2018.

3. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami i ofertami last minute.

4. Powyżej podano maksymalne obowiązujące rabaty. Rabaty mogą różnić się dla poszczególnych kierunków, terminów lub hoteli. Informacja o aktualnych cenach w biurach podróży i na R.pl

5. Promocja dotyczy tylko rezerwacji indywidualnych. Nie dotyczy zamówień grupowych (od 21 osób) – w przypadku grup cena ustalana jest odrębnie i może być wyższa. Zamówień grupowych nie dotyczą również gwarancje. W przypadku zamówień grupowych cena musi być każdorazowo uzgodniona.

Jestem zainteresowany

Zapraszamy do skorzystania z tej lub innych dostępnych w biurze promocji wyjazdów wakacyjnych na Lato 2019. Z naszej różnorodnej oferty największych i najlepszych biur podróży dopasujemy tę idealną dla Ciebie i Twoich bliskich.

Comments

comments