Skip to content

Linia czarterowa Small Planet ma dobre wiadomości na sezon Lato 2016 dla swoich pasażerów. Na tegoroczne wakacje turyści polecą w bardziej komfortowych niż dotychczas warunkach. To zdecydowanie najlepiej rozwijająca się linia czarterowa dostępna w ofercie polskich touroperatorów.

Zgodnie z zapowiedzią Small Planet Airlines wszystkie Airbusy A320 należące do przewoźnika przejdą modernizację. Już na początek sezonu wakacyjnego samoloty Small Planet będą wyposażone w nowe, bardziej ergonomiczne fotele czołowej marki Recaro, jednolite oświetlenie LED dostosowujące się do różnych faz lotu oraz wewnętrzną sieć, która umożliwi korzystanie z intranetu na urządzeniach mobilnych.

Ponadto linia zapowiada utworzenie 4 nowych baz operacyjnych w Warszawie, Katowicach oraz sezonowo we Wrocławiu i Gdańsku.

Za dopłatą będzie także dostępna usługa Premium Class, w ramach której można otrzymać większą przestrzeń pomiędzy fotelami, ciepły posiłek czy szybsze przekraczanie punktów kontroli bezpieczeństwa.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie przewoźnika: http://smallplanet.aero/pl/read-news/106-small-planet-group-przeznaczy-rekordowe-zyski-na-poprawe-komfortu-pasa-er-w.html

Do zobaczenia na pokładzie 🙂

samoloty Small Planet

 

Back To Top