Grecos – First Deal Lato 2017 – promocja

Rezerwuj WIELKIE GRECKIE WAKACJE w czasie promocji FIRST DEAL! i korzystaj z MENU pełnego korzyści.

grecos first deal 2017

 REZERWUJ  NAJSZYBCIEJ I ZYSKAJ NAJWIĘCEJ!

  •   NAJNIŻSZE CENY W SEZONIE –  RABAT DO  40%
  •   PAKIET GWARANCJI GRATIS!
  •   RABAT NA DZIECKO W WYBRANYCH HOTELACH NA 2 KIERUNKACH

Czas trwania promocji od 21.02 – 06.03.2017 r.
Dotyczy tylko Klientów indywidualnych oraz grup do 20 os.

1. RABATY DO 40%

1.1. Maksymalne rabaty wynoszą do 40%. Wysokość rabatu uzależniona jest od hotelu, terminu oraz miejsca wylotu.
1.3. Liczba miejsc objętych maksymalnymi rabatami jest ograniczona.
1.4. Po wyczerpaniu miejsc z maksymalnymi rabatami oferta będzie dostępna w kolejnych promocyjnych cenach, których wysokość zależy od stanu sprzedaży miejsc w danym hotelu i terminie.
1.5. Zniżki procentowe dotyczą tylko świadczeń podstawowych, nie obejmują opłat lotniskowych,
opłat z tytułu wylotów z lotnisk lokalnych, wszelkich dodatkowych opłat opcjonalnych.
1.6. Ilość miejsc w cenach promocyjnych w poszczególnych terminach jest ograniczona.

 2. RABAT SPECJALNY DLA DZIECKA 300 zł

2.1. Rabat specjalny 300 zł udzielany jest tylko dla pierwszego dziecka pod warunkiem, ze w dniu powrotu nie skończy granicznego i określonego w opisie zniżki wieku oraz jeśli jest zakwaterowane z dwoma osobami dorosłymi – pełnopłatnymi.
2.2. Rabat udzielany jest w wybranych hotelach i terminach. Terminy z rabatem dostępne są w systemie rezerwacyjnym.
2.3 Lista hoteli w których taki rabat obowiązuje jest dostępna w biurze z zastrzeżeniem, ze ich dostępność jest do wyczerpania puli promocyjnej.

4. PAKIET GWARANCJI: „BEZPIECZNA REZERWACJA”

4.1 GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY

4.1.1 Gwarancja najniższej ceny oznacza, że jeśli Klient w całym okresie trwania sprzedaży oferty Lato 2017 znajdzie w ofercie Organizatora taką samą ofertę w niższej cenie, koszt pierwotnej rezerwacji zostanie pomniejszony o różnicę w cenie.
4.1.2 Pod pojęciem „tej samej oferty” należy rozumieć imprezę turystyczną, która spełnia następujące warunki: – znajduje się w ofercie Organizatora – uwzględnia te same świadczenia: termin pobytu, miejsce wylotu, hotel, typ i standard pokoju, wariant wyżywienia, ubezpieczenia, dopłaty i ewentualne bonusy związane z promocjami – uwzględnia tą samą konfigurację zakwaterowania i wiek uczestników.
4.1.3 Za dowód niższej ceny uważa się potwierdzenie dokonania rezerwacji wstępnej u swojego Doradcy
4.1.4 Powyższa gwarancja nie dotyczy ofert Organizatora publikowanych z oznaczeniem Last Minute, Last Second, Hot Deals oraz okazjonalnych promocji specjalnych.
4.1.5 Promocje nie łączą się.

4.2 GWARANCJA NIEZMIENNEJ CENY

Klienci, którzy zarezerwują w okresie trwania promocji imprezę z oferty Lato 2017, otrzymają gwarancję niezmienności ceny wycieczki, co oznacza, że nie będą musieli dokonywać dopłat do zarezerwowanej wycieczki w przypadku ew. zmiany jej ceny z powodu: wzrostu kosztów transportu, wzrostu opłat urzędowych, podatków lub opłat należnych za takie usługi, jak opłaty lotniskowe, załadunkowe lub przeładunkowe w portach morskich i lotniczych lub wzrostu kursów walut.

4.3 GWARANCJA NIEODPŁATNEJ ZMIANY REZERWACJI

4.3.1 Klienci, którzy zarezerwują w ofercie trwania promocji imprezę z oferty Lato 2017, na życzenie mogą dokonać zmiany w rezerwacji bez opłaty manipulacyjnej.
4.3.2 Zmiana w rezerwacji oznacza zmianę w rezerwacji potwierdzonej jednego z następujących elementów: kierunku, miejsca wylotu, terminu imprezy, hotelu, typu pokoju, zmiany uczestnika w stosunku do pierwotnie zarezerwowanych.
4.3.3 Klient może dokonać zmiany bez opłaty manipulacyjnej najpóźniej do 45 dni przed datą wylotu.
4.3.4 W przypadku zmiany oferty obowiązuje cena oferty z dnia dokonania zmiany – pozostałe świadczenia nie ulegają zmianie.
4.3.5 W pozostałych terminach zmiany na życzenie Klienta podlegają kosztom zgodne z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa Grecos Holiday.
4.3.6 Klient pokrywa różnicę w cenie między ofertami.

W tym roku w Grecos wiele nowości takich jak: zajęcia w wodzie w Klubie Delfinki, Grecka strefa OPA Grecos oraz jedyny taki produkt na rynku: Grecos Active by Ewa Chodakowska.

Zadzwoń do nas (81) 445 95 34 lub (81) 445 95 38 i zapytaj o szczegóły
– precyzyjnie dopasujemy ofertę do Twoich oczekiwań.

grecos active wakacje 2017

Comments

comments