Grecos – wakacje 2017 w promocji First Deal

Rezerwuj WIELKIE GRECKIE WAKACJE w czasie promocji F!RST DEAL! i korzystaj z MENU pełnego korzyści.

grecos wakacje 2017 w promocji first deal

REZERWUJ  NAJSZYBCIEJ I ZYSKAJ NAJWIĘCEJ!

  •   NAJNIŻSZE CENY W SEZONIE –  RABAT DO  40%
  •   NISKA ZALICZKATYLKO 20%
  •   PAKIET GWARANCJI GRATIS!

Czas trwania promocji od 13.12 – 17.01.2017 r.
Dotyczy tylko Klientów indywidualnych oraz grup do 20 os.

1. RABATY DO 40%

1.1. Maksymalne rabaty wynoszą do 40%. Wysokość rabatu uzależniona jest od hotelu, terminu oraz miejsca wylotu.
1.3. Liczba miejsc objętych maksymalnymi rabatami jest ograniczona.
1.4. Po wyczerpaniu miejsc z maksymalnymi rabatami oferta będzie dostępna w kolejnych promocyjnych cenach, których wysokość zależy od stanu sprzedaży miejsc w danym hotelu i terminie.
1.5. Zniżki procentowe dotyczą tylko świadczeń podstawowych, nie obejmują opłat lotniskowych,
opłat z tytułu wylotów z lotnisk lokalnych, wszelkich dodatkowych opłat opcjonalnych.
1.6. Ilość miejsc w cenach promocyjnych w poszczególnych terminach jest ograniczona.

 2. PROMOCYJNA ZALICZKA 20%

2.1 W okresie trwania promocji w celu potwierdzenia rezerwacji wymagana jest minimalna zaliczka w wysokości 20% wartości rezerwacji.
2.2 Pozostała należność płatna na 30 dni przed wylotem.

3. 3. RABAT SPECJALNY DLA DZIECKA 400 zł

3.1. Rabat specjalny 400 zł udzielany jest tylko dla pierwszego dziecka pod warunkiem, ze w dniu powrotu nie skończy granicznego i określonego w opisie zniżki wieku oraz jeśli jest zakwaterowane z dwoma osobami dorosłymi – pełnopłatnymi.
3.2. Rabat udzielany jest w wybranych hotelach i terminach. Terminy z rabatem dostępne są w systemie rezerwacyjnym.
3.3 Lista hoteli w których taki rabat obowiązuje jest dostępna w biurze z zastrzeżeniem, ze ich dostępność jest do wyczerpania puli promocyjnej.

4. PAKIET GWARANCJI: „BEZPIECZNA REZERWACJA”

4.1 GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY

4.1.1 Gwarancja najniższej ceny oznacza, że jeśli Klient w całym okresie trwania sprzedaży oferty Lato 2017 znajdzie w ofercie Organizatora taką samą ofertę w niższej cenie, koszt pierwotnej rezerwacji zostanie pomniejszony o różnicę w cenie.
4.1.2 Pod pojęciem „tej samej oferty” należy rozumieć imprezę turystyczną, która spełnia następujące warunki: – znajduje się w ofercie Organizatora – uwzględnia te same świadczenia: termin pobytu, miejsce wylotu, hotel, typ i standard pokoju, wariant wyżywienia, ubezpieczenia, dopłaty i ewentualne bonusy związane z promocjami – uwzględnia tą samą konfigurację zakwaterowania i wiek uczestników.
4.1.3 Za dowód niższej ceny uważa się potwierdzenie dokonania rezerwacji wstępnej u swojego Doradcy
4.1.4 Powyższa gwarancja nie dotyczy ofert Organizatora publikowanych z oznaczeniem Last Minute, Last Second, Hot Deals oraz okazjonalnych promocji specjalnych.
4.1.5 Promocje nie łączą się.

4.2 GWARANCJA NIEZMIENNEJ CENY

Klienci, którzy zarezerwują w okresie trwania promocji imprezę z oferty Lato 2017, otrzymają gwarancję niezmienności ceny wycieczki, co oznacza, że nie będą musieli dokonywać dopłat do zarezerwowanej wycieczki w przypadku ew. zmiany jej ceny z powodu: wzrostu kosztów transportu, wzrostu opłat urzędowych, podatków lub opłat należnych za takie usługi, jak opłaty lotniskowe, załadunkowe lub przeładunkowe w portach morskich i lotniczych lub wzrostu kursów walut.

4.3 GWARANCJA NIEODPŁATNEJ ZMIANY REZERWACJI

4.3.1 Klienci, którzy zarezerwują w ofercie trwania promocji imprezę z oferty Lato 2017, na życzenie mogą dokonać zmiany w rezerwacji bez opłaty manipulacyjnej.
4.3.2 Zmiana w rezerwacji oznacza zmianę w rezerwacji potwierdzonej jednego z następujących elementów: kierunku, miejsca wylotu, terminu imprezy, hotelu, typu pokoju, zmiany uczestnika w stosunku do pierwotnie zarezerwowanych.
4.3.3 Klient może dokonać zmiany bez opłaty manipulacyjnej najpóźniej do 45 dni przed datą wylotu.
4.3.4 W przypadku zmiany oferty obowiązuje cena oferty z dnia dokonania zmiany – pozostałe świadczenia nie ulegają zmianie.
4.3.5 W pozostałych terminach zmiany na życzenie Klienta podlegają kosztom zgodne z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa Grecos Holiday.
4.3.6 Klient pokrywa różnicę w cenie między ofertami.

W tym roku w Grecos wiele nowości takich jak: zajęcia w wodzie w Klubie Delfinki, Grecka strefa OPA Grecos oraz jedyny taki produkt na rynku: Grecos Active by Ewa Chodakowska.

Zadzwoń do nas (81) 445 95 34 lub (81) 445 95 38 i zapytaj o szczegóły
– precyzyjnie dopasujemy ofertę do Twoich oczekiwań.

grecos active wakacje 2017

Comments

comments