LATO KORZYŚCI W RAINBOW TOURS

lato korzyści w Rainbow Tours


LATO KORZYŚCI W RAINBOW TOURS – promocja wyjazdów na Lato 2016.

Rezerwując do 26.02 możesz skorzystać z rabatu do 36% + dodatkowe 2% dla posiadaczy Kart Stałego Klienta, a także otrzymać jeden z czterech dodatkowych bonusów w postaci gratisowego vouchera.

Zapraszamy do biura po szczegóły oferty i rzetelną poradę.

Szczegóły promocji:

Lato korzyści w Rainbow Tours


GWARANCJA BEZPŁATNEJ ZMIANY REZERWACJI

Jeśli będziesz musiał zmienić termin i rodzaj wyjazdu, kierunek, lub hotel, nie poniesiesz z tego tytułu kosztów, nawet do 45 dni przed wyjazdem. Za zmianę nie pobierzemy opłat według warunków uczestnictwa, a cena zostanie przeliczona zgodnie z rabatem z dnia zakupu, w miarę dostępności miejsc w hotelach, na programach objazdowych i samolotach. Jeśli nowa impreza będzie droższa, należy dopłacić różnicę wynikającą z wyliczenia ceny, jeśli będzie tańsza zwrócimy różnicę. Należy zwrócić uwagę, że zachowany rabat nie może być wyższy niż najwyższy rabat obowiązujący na daną imprezę i dany termin w dniu dokonania rezerwacji. Z gwarancji można skorzystać tylko raz. Do 26 lutego 2016 gwarancja jest gratis.

VOUCHER NA WYCIECZKĘ FAKULTATYWNĄ

Rezerwując wczasy z oferty Lato 2016 możesz otrzymać w prezencie voucher na wycieczkę fakultatywną o wartości 40 Euro. Voucher może być wykorzystany tylko i wyłącznie podczas wczasów wykupionych w promocji obowiązującej do 26 lutego 2016 i dotyczy osób, które w chwili dokonania rezerwacji mają ukończone 18 lat. Wycieczki biorące udział promocji zostały specjalnie oznaczone w systemie rezerwacyjnym. Uwaga! Nie można wybrać jednocześnie tego vouchera oraz vouchera na wynajęcie samochodu.

VOUCHER NA WYNAJĘCIE SAMOCHODU

Voucher na wynajęcie samochodu proponujemy tym wszystkim, którzy cenią sobie samodzielne zwiedzanie i wybiorą ofertę wczasową. Każda rezerwacja premiowana jest przez nas voucherem o wartości 40 Euro, do wykorzystania tylko i wyłącznie podczas wczasów wykupionych w promocji obowiązującej do 26 lutego 2016. Wycieczki biorące udział promocji zostały specjalnie oznaczone w systemie rezerwacyjnym. Uwaga! Nie można wybrać jednocześnie tego vouchera oraz vouchera na wycieczkę fakultatywną.

VOUCHER NA KOLEJNE WAKACJE

Jeśli zdecydujesz się na wycieczkę objazdową lub objazdowo-pobytową z oferty Lato 2016 i wybierzesz „voucher na kolejne wakacje”, możesz liczyć na zniżkę, aż do 400 złotych przy wyborze kolejnego wyjazdu z naszej oferty. Promocja obowiązuje do 26 lutego 2016. Wycieczki biorące udział promocji zostały specjalnie oznaczone w systemie rezerwacyjnym. Uwaga! Nie można wybrać jednocześnie tego vouchera oraz vouchera na bilety wstępów.

Lato korzyści w Rainbow Tours
VOUCHER NA BILETY WSTĘPÓW

Każda pełnoletnia osoba z rezerwacji otrzymuje od nas voucher o wartości 20 EURO (dla wycieczek autokarowych) lub 30 EURO (dla wycieczek lotniczych) do wykorzystania na bilety wstępów podczas wykupionej wycieczki w promocji obowiązującej do 26 lutego 2016. Dzięki tej opcji wydasz mniej na miejscu. Warto zatem zastanowić się nad wyborem właśnie tego rozwiązania. Wycieczki biorące udział promocji zostały specjalnie oznaczone w systemie rezerwacyjnym. Uwaga! Nie można wybrać jednocześnie tego vouchera oraz vouchera na kolejne wakacje.

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE

  1. Ilość miejsc promocyjnych jest ograniczona.
  2. Promocja może zostać zatrzymana lub zmieniona na niektóre imprezy, terminy i gwarancje przed 26.02.2016.
  3. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami i ofertami last minute. Aby skorzystać z promocji należy wpłacić 30% zaliczki.
  4. Promocja dotyczy tylko rezerwacji indywidualnych. Nie dotyczy zamówień grupowych (od 21 osób) – w przypadku grup cena ustalana jest odrębnie i może być wyższa. Zamówień grupowych nie dotyczą również gwarancje: niezmiennej ceny, najniższej ceny i bezpłatnej zmiany rezerwacji. W przypadku zamówień grupowych cena musi być każdorazowo oszacowana.
  5. Klientom posiadającym Kartę Stałego Klienta przysługuje dodatkowe 2% rabatu liczonego od całkowitej wartości imprezy. Gwarancja niezmiennej ceny – w atrakcyjnej cenie 39 pln/osoby. Ubezpieczenie od rezygnacji T.U. EUROPA – koszt, to 3% wartości rezerwacji. Gwarancja najniższej ceny – nie obowiązuje.
Wybierz ofertę

Wyszukaj ofertę promocyjną dla siebie lub skontaktuj się z nami. Przygotujemy ofertę dostosowaną ściśle do Twoich potrzeb:
email: biuro@familytours.pl
tel: (81) 445 95 34 lub (81) 445 95 38

Comments

comments