HISZPANIA HOTEL PLAYACALIDA SPA – opinia

Hiszpania Hotel Playacalida Spa 4* na Costa del Sol to nasz pewniak w tamtym regionie. Ciekawa architektura, malownicze położenie, spektakularny panoramiczny basen i bogata infrastruktura hotelu, położonego z dala od zgiełku hiszpańskich kurortów gwarantują wypoczynek na wysokim poziomie.

Hiszpania Playacalida Spa 4* – opinia na temat hotelu. Tu spędzili swoje wakacje Autorzy tego dowcipnego tekstu. Nas to nie dziwi, ponieważ mamy 100% zadowolonych z wyboru tego hotelu Klientów. Szczególnie lubiany jest przez pary z uwagi na romantyczną scenerię, a w sezonie wakacyjnym przez rodziny z dziećmi.

” Szanowny Panie,
na świeżo po powrocie z wakacji chcę Panu bardzo serdecznie podziękować:

  • za pomoc i radę w wybraniu, kierunku, kraju, hotelu – kolejny raz się przekonaliśmy, że Hiszpania to raj dla urlopowiczów a hotel Playacalida Spa w Almunecar to samo serce tego raju 🙂
  • za przekonanie nas do kolejnej oferty Rainbow. Świadomość tego, że jest się pod dobrą opieką – jest nie do przecenienia:-)
  • za radość naszych dzieci (a tym samym nas samych:-)) – nie tylko za wymarzone warunki ale i fantastyczną organizacje czasu i zajęć przez miejscowy zespół animacyjny. Jeśli kiedykolwiek odbywałyby się mistrzostwa świata w trudnej sztuce organizacji animacji dla dzieci – panie Aleksandra M. i Magdalena M. z Figlo Clubu w hotelu Playacalida miałyby ogromne szanse na złote medale! Dla nas – i wszystkich, którzy mieli przyjemność je poznać – są mistrzyniami! Mamy nadzieję, że Rainbow Tours ma świadomość jakie talenty zatrudnia.

Jednym słowem dziękujemy za cudowny urlop!”

Diana i Mariusz z dziećmi

Film z hotelu Playacalida Spa hotel 4*

Comments

comments