LANZAROTE Grand Teguise Playa – Opinia naszych Klientów

Odpoczynek na Lanzarote i Grand Teguise Playa – opinia lipiec 2016 r.

W lipcu całą rodziną / 6 osób/polecieliśmy na Lanzarote. Trochę obawialiśmy się tej wyspy ze względu na jej odmienność. Okazało się,że zupełnie niepotrzebnie. Polskojęzyczna rezydentka „zawiozła” nas do  uroczego kurortu COSTA TEGUISE. Hotel, w którym mieszkaliśmy GRAND TEGUISE PLAYA jest bardzo ładny: usytuowany nad samym oceanem, a jednocześnie w centrum miasteczka turystycznego. Wszystkie pokoje mają widok na ocean. Wystrój hotelu pozytywny. Można odnieść wrażenie że się jest na rajskiej wyspie. Pokoje są bardzo przyjemne – sprzątane codziennie wraz ze zmianą pościeli i ręczników. Dodatkowo, obsługa hotelu jest bardzo miła. Przed hotelem znajdują się dwa baseny ze słoną  wodą i brodzik dla dzieci z wodą słodką. W czasie naszego pobytu w basenie odbywały się  mecze piłki ręcznej i ćwiczenia w wodzie. Restauracja serwuje przeróżne dania z owocami morza włącznie oraz napojami alkoholowymi i sangrią. Wieczorem czynny jest bar. Odbywają się także ciekawe animacje. A obok sceny można podziwiać kolorowe rybki i żółwie:) Całość kompleksu jest ogrodzona. Bezpośrednio za ogrodzeniem znajduje się promenada, a dalej ocean z urokliwą zatoką. Jest tam niewielka plaża z żółtym piaskiem. Woda w zatoce jest ciepła i przejrzysta. Z łatwością można podziwiać ryby, które w ogóle nie boją się ludzi i podpływają aż pod samą plażę.

Wyspa jest równie urokliwa, jak sam hotel i jego otoczenie. To miedzy innymi niesamowite krajobrazy Parku Narodowego Timanfaya, ciekawa roślinność ogrodu kaktusów, czy też sielski klimat laguny „stworzonej” przez znanego miejscowego artystę: C. Manrique.

Jest to przepiękne miejsce, gdzie można zregenerować siły i odetchnąć od zgiełku miasta. To miejsce, do którego, chciałoby się chętnie powracać.

Justyna Chuść z Warszawy, z rodziną

FOTORELACJA

Comments

comments