Rainbow Tours Lato 2016 z rabatem do 40%

Rainbow Tours Lato 2016

Rainbow Tours Lato 2016 z rabatem do 40%

Szanowni Państwo

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu przedsprzedaży oferty Rainbow Tours Lato 2016 z rabatem 40%. Posiadacze Karty Stałego Klienta otrzymują dodatkowo 2% rabatu, kolejny 1% można otrzymać na podstawie otrzymanego zaproszenia, przy rezerwacji do 30.12.

Ponadto w cenie pakiet gwarancji i ubezpieczeń gratis, przyjacielski rabat za polecenia i obniżona zaliczka.

Rainbow Tours first minute lato 2016

Promocja dotyczy wszystkich imprez zawartych w katalogach Rainbow – LATO 2016 Ilość miejsc promocyjnych jest ograniczona. Promocja może zostać zatrzymana lub zmieniona na niektóre imprezy, terminy i gwarancje przed 30.12.2015.

Promocja dotyczy tylko rezerwacji indywidualnych. Nie dotyczy zamówień grupowych (od 21 osób).

Szczegółowe warunki promocji dostępne są w naszym biurze. Jesteśmy agentem prestiżowym Rainbow Tours w Lublinie. 

https://familytours.pl/agent-prestizowy-rainbow-tours-lublin/

ZAPRASZAMY 🙂

WARUNKI PROMOCJI RAINBOW TOURS LATO 2016

GWARANCJA NIEZMIENNEJ CENY
UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI 100% TU Europa

Bez względu na wahania kursów walut, podwyżki kosztów paliwa czy innych opłat cena wakacji nie wzrośnie. Gwarancją nie są objęte koszty wiz i opłat wjazdowych oraz koszty związane z realizacją programów. W promocji proponujemy gwarancję gratis do 30 października, a także w przystępnych cenach: 9 PLN od osoby do 30 listopada i 19 PLN od osoby do 30 grudnia 2015. Po okresie promocji cena gwarancji wynieść może nawet 199 PLN od osoby. Warto się zatem śpieszyć.

Aby zapewnić sobie ochronę na wypadek gdybyś z niektórych przyczyn losowych musiał zrezygnować z wyjazdu lub przerwać swoje wakacje, proponujemy UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI 100% zapewniane przez TU Europa S.A. W promocji proponujemy ubezpieczenie gratis do 30 października, a także w przystępnych cenach: 9 PLN od osoby do 30 listopada i 19 PLN od osoby do 30 grudnia 2015. Koszt ubezpieczenie po okresie promocji wynosi 3% całkowitej wartości umowy. Szczegółowe warunki ubezpieczenia znajdziesz w punktach sprzedaży.

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY
KORZYSTNA ZALICZKA

Dokonując rezerwacji masz gwarancję, że kupujesz u nas w najniższej cenie, a wybierać możesz spośród bogatej oferty terminów, kierunków i hoteli. Jeśli cena wyjazdu, który wybierzesz będzie niższa, zwrócimy Ci różnicę. Gwarancja nie dotyczy ofert Last Minute i obejmuje tylko ofertę Rainbow. Obowiązuje do 30 grudnia 2015, przez cały okres trwania promocji.

Szybkie decyzje nagradzamy wieloma korzyściami. Wśród nich bardzo korzystna zaliczka uzależniona od terminu wpłaty za rezerwację. Wynosi ona odpowiednio: 10% przy wpłacie do 30 października 2015, 15% przy wpłacie do 30 listopada i 25% przy wpłacie do 30 grudnia. Kwotę można zapłacić przelewem na nasze konto podane na umowie lub gotówką. Resztę kwoty należy dopłacić najpóźniej 30 dni przed wyjazdem w miejscu zakupu lub przelewem.

GWARANCJA ZMIANY REZERWACJI
KARTA STAŁEGO KLIENTA

Jeśli będziesz musiał zmienić termin i rodzaj wyjazdu, kierunek, lub hotel, nie poniesiesz z tego tytułu kosztów, nawet do 45 dni przed wyjazdem. Za zmianę nie zostanie pobierana opłata wg warunków uczestnictwa, a cena zostanie przeliczona zgodnie z rabatem z dnia zakupu, w miarę dostępności miejsc w hotelach, na programach objazdowych i samolotach. Jeśli nowa impreza będzie droższa, należy dopłacić różnicę wynikającą z wyliczenia ceny, jeśli będzie tańsza zostanie zwrócona różnica. Proszę zwrócić uwagę, że zachowany rabat nie może być wyższy niż najwyższy rabat obowiązujący na daną imprezę i dany termin w dniu dokonania rezerwacji. Z gwarancji można skorzystać tylko raz. W promocji proponujemy gwarancję gratis do 30 października, a także w przystępnych cenach: 9 PLN od osoby do 30 listopada i 19 PLN od osoby do 30 grudnia 2015. Cena gwarancji po zakończeniu promocji wynosi od 49 do 159 PLN.

Karta Stałego Klienta daje wiele korzyści: dodatkowy rabat 2% na wszystkie aktualne promocje, 10% rabatu od cen katalogowych nieobjętych promocjami oraz 5% rabatu na oferty Last Minute. Stali Klienci jako pierwsi są informowani o promocjach, nowych katalogach i ofertach specjalnych. Kartę można otrzymać bezpłatnie przy czwartym wyjeździe lub kupić za 199 PLN.

PRZYJACIELSKI RABAT

W czasie trwania przedsprzedaży oferty Lato 2016 każdy Klient, który zarezerwował wyjazd i wpłacił zaliczkę może otrzymać dowolną ilość voucherów o nominale 100 zł każdy, który może przekazać innym osobom ( np. swoim znajomym ). Klient z polecenia, zgłaszający się z w/w voucherem może otrzymać 100 zł rabatu przy rezerwacji do 30.12.2015 r. Rezygnacja z wyjazdu jest równoznaczna z anulacją vouchera.

szukaj

Znajdź promocyjną ofertę Rainbow Tours na Lato 2016 lub zadzwoń do nas, napisz. Dopasujemy ją do Twoich oczekiwań.

Comments

comments