CHIŃSKA LEGENDA – FOTOELACJA Z WYJAZDU

FOTORELACJA

Chińska legenda fotorelacja z wycieczki z Ecco Travel

Chiny i Ecco Travel to doskonały wybór. Ich chińskie wycieczki to jeden z lepszych produktów na rynku tak pod kątem przewodnictwa i obsługi lokalnej na miejscu jak i relacji ceny do jakości. To często najtańsza tego typu oferta na rynku, a przy tym zrealizowana przy każdym z programów w stosunkowo małych grupach i na wysokim poziomie.

Program „Chińska legenda” to program gdzie Chiny starożytne stykają się z nowoczesnością. Oprócz Pekinu i jego wspaniałych zabytków, Muru Chińskiego jest okazja poznać Datong, który przez długie lata prosperował znakomicie jako przystanek na Jedwabnym Szlaku. Po drodze do Datongu czeka na uczestników spektakularny wiszący klasztor założony w VI wieku, zbudowany nad wąwozem Jinlong na pionowo wznoszących się blokach skalnych. W programie także słynne groty Yungang, w których mieszczą się różne rozmiarami i kształtami posągi Buddy i Pingyao zachwyci nas tym, że do dziś zachowało wygląd z czasów dynastii Ming i Qing.

Zapraszamy na zimową fotorelację z programu Chińska legenda udostępnioną dzięki uprzejmości naszych zaprzyjaźnionych Podróżników. Tak. W zimie jest zimno, nawet bardzo zimno. Ale czy nie interesująco? Zima to często czas znacznie lepszych cen.

szukaj

Sprawdź oferty wyjazdu na tę wycieczkę lub skontaktuj się z nami.

Comments

comments